אילוסטרציה

בתאריך 31.7 בשעת ערב מאוחרת דיווחה קטינה לחוקרי המשטרה כי החשוד מבצע בה כבר מזה מספר שנים עבירות מין ומעשים מגונים באמתלות שונות. בעקבות תלונתה נעצר החשוד ביום למחרת והועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם הכחיש את החשדות המיוחסים לו.

לבקשת המשטרה נעתר בית המשפט במשך ימים אלו שחלפו והאריך את ימי המעצר לטובת המשך ביצוע פעולות החקירה בהן נאספו עדויות נוספות כנגד החשוד. היום הגישה נגדו פרקליטות מחוז דרום כתב אישום שמייחס לו עבירות מין חמורות כלפי הקטינה.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד לימור הלל, העבירות בוצעו במספר רב של הזדמנויות לאורך תקופה של כשנתיים כלפי הקטינה שהייתה בין הגילאים 14-12. בחלק מהמקרים, אמר הנאשם לקטינה אחרי ביצוע המעשים שלא תספר לאף אחד, שתכחיש ותאמר ששום דבר לא היה ולא נברא, וניסה להניא אותה מלהתלונן.

כתב האישום מייחס לנאשם ששה אישומים הכוללים עבירות אינוס, ניסיון למעשה סדום ועבירות רבות של מעשים מגונים. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. 

בית המשפט אסר לפרסם כל פרט העלול להביא לזיהוי הקורבן, בכלל זה נאסר פרסום שמו של הנאשם.

עו"ד עידן שני ממשרד עו"ד ששי גז מסר בתגובה: "מדובר בחשוד ללא כל עבר פלילי, איש משפחה למופת, המכחיש באופן גורף את כל החשדות נגדו. אנו מקווים שהאמת תצא לאור בקרוב והכל יבינו כי מדובר בעלילה חסרת שחר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il